Rosa da Tivoli - následovník
Pastýřská rodina, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 32,5 x 46,5 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Rosa da Tivoli - následovník
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |